Projeler

Sözleşme kapsamında geliştirdiğimiz ve 7/24 teknik destek verdiğimiz projelerimizden bazıları


Türkiye Yüzme Federasyonu


Proje Özeti
Federasyonun bilişim sistemlerinin hazırlanması, kullanıcılarına daha hızlı ve kapsamlı bir hizmet verebilmesini sağlayacak altyapının oluşturulması ve 7/24 destek hizmetinin verilmesi
Verilen Hizmetler
Proje Detayları

Yapılan ihale sonucunda Türkiye Yüzme Federasyonu bilişim sistemlerini oluşturma sorumluluğunu alan firmamız, üstün gayret ve çözüm odaklı çalışmalarının, ve yıllarca edindiği tecrübelerin sonucunda ortaya yüksek güvenlikli, hızlı ve kullanışlı bir sistem ortaya çıkarmıştır. Proje kalemleri içerisinde federasyonun çok kullanıcılı web sitesinin oluşturulmasının yanında TYF Portal adı verilen sistemin de yapımı sağlanmıştır.

TYF Portal; içerisinde departmanların bulunduğu, her departmanın ve kullanıcı tipinin yetkilendirilmesinin yapılabildiği, yaklaşık 500 spor kulübü ve 2000 antrenörün federasyon ve yarışmalar ile alakalı işlemlerini hatasız bir şekilde yürüttüğü, 20.000 aktif sporcu için işlem yaptığı, tüm sektörü ilgilendiren oldukça geniş kapsamlı bir projedir.

E1 ailesi olarak bizler, bu büyük projeyi başarıyla hayata geçirmiş ve sistemi kullanan tüm kullanıcıları memnun etmiş olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.