Bilişim danışmanı.

Bilişim ile ilgili işler çok mu karmaşık? Vakit kaybetmeden bize ulaşın.

Hizmetler

Alanında uzman personellerimiz ile verdiğimiz kesintisiz ve kaliteli hizmetlerimize göz atın


Yazılım Güvenliği

WEB UYGULAMA DEĞERLENDİRMESİ

Web uygulamanızın uzmanlarımız tarafından değerlendirilmesi sırasında, SQL enjeksiyonlarını ve OWASP açıklarını test etmenin yanı sıra, korsanların uygulamanıza yetkisiz erişim elde etmek için yararlanabilecekleri hassas bilgileri bulmak için klasörleri ve kaynak dosyalarını da kontrol etmekteyiz.

 

WEB SUNUCUSU GÜVENLİĞİ

Web sunucularınız kritik verileri tutar. Bu sunucuların güvenli olduğundan emin olmak, bu sunucularda çalışan uygulamaları korumanın en önemli adımlarından birisidir. Güvenlik açıklarını test etmenin yanı sıra, web sunucularınızın güvenlik yapılandırmasını iyileştirme konusunda firmanıza rehberlik ediyoruz.

 

UYUMLULUK

PCI DSS ve buna benzer diğer sertifikasyonlar, kurumlara, müşterilerine web üzerinden yüksek güvenlik sağlamalarını zorunlu kılar. E1, denetimler için hazırlanmanıza ve uyumluluk sertifikasını alabilmek için uygulanacak adımlarda firmanıza yardımcı olacaktır.

 

Web uygulamalarınızın güvenliğini değerlendirmek ve PCI DSS uyumluluğu konusunda destek almak için bizi arayabilir veya bilgi formumuzu kullanarak bize ulaşabilirsiniz.