Bilişim danışmanı.

Bilişim ile ilgili işler çok mu karmaşık? Vakit kaybetmeden bize ulaşın.

Hizmetler

Alanında uzman personellerimiz ile verdiğimiz kesintisiz ve kaliteli hizmetlerimize göz atın


Web Uygulamaları

Günümüzde  Web Uygulamaları, masaüstü uygulamalarının yerini dolduran, kolay geliştirilebilir, uygun maliyetli çözüm olarak karşımıza çıkmaktadır. Şirketler, hem masaüstü uygulamaları hem de teknoloji altyapıları için yüksek miktarda bütçe ayırmaktadır. Geliştirme ve dağıtım maliyetleri göze alındığında, masaüstü uygulamaları yerine web uygulamaları kullanmak her açıdan avantajlı görünmektedir.

 

Web uygulamaları geliştirmek, kullanıcı arayüzü tasarım becerileri ve teknoloji becerilerinin bir karışımını gerektirir. Herhangi bir uygulama gibi, kullanıcı arayüzü de uygulamanın çalışılmasını kolaylaştırmak için çok önemlidir. Uygulamanın farklı boyutlardaki ekranlara sahip cihazlarda çalışması gerekiyorsa, mobil planlama da yapılmalıdır. Web uygulamaları oluşturmak için birçok teknoloji seçeneği vardır. E1, PHP / PostgreSQL ile çalışma konusunda uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir. Ayrıca E1, sahip olduğu özel sunucular sayesinde web uygulamalarınızı yüksek hızlarda çalıştırma konusunda garanti verir.

 

Firmanızın ihtiyaçlarını karşılayacak orta veya büyük ölçekteki bir web uygulamasını nasıl hayata geçirebileceğimizi belirlemek için bizi arayabilir veya bilgi formumuzu kullanarak bize ulaşabilirsiniz.