Bilişim danışmanı.

Bilişim ile ilgili işler çok mu karmaşık? Vakit kaybetmeden bize ulaşın.

Hizmetler

Alanında uzman personellerimiz ile verdiğimiz kesintisiz ve kaliteli hizmetlerimize göz atın


Veritabanı Mimarisi

TASARIM

Web uygulamalarından gelen artan talepleri karşılayabilecek veritabanları geliştirmek, dikkatli bir planlama ve müşterinin iş gereksinimlerinin net bir şekilde anlaşılmasını gerektirir. İyi bir veritabanı mimarı, iş süreçlerini görmeli ve verilerin sistemde dolaşmasını kolaylaştıran bir veritabanı tasarımı yapmalıdır. Endüstri standardı tasarım ilkelerine dikkat etmek, gelecekte sistem yeteneklerini koruma ve genişletme süreçlerini kolaylaştıracaktır. 

 

PERFORMANS

Veritabanı tasarımının birkaç yönü performansı doğrudan etkiler. Görünümler (views), yordamlar (procedures), fonksiyonlar (functions) ve tetikleyiciler (triggers) gibi farklı veritabanı nesnelerinin nasıl ve ne zaman kullanılacağına dair iyi bilgi esastır. İyi bir mimar, performansı en üst düzeye çıkarmak için doğru endeksleri nasıl ekleyeceğini bilmelidir. Bazı SQL sorguları diğerlerinden daha etkilidir. Uzmanlarımız, performansı artırmak için mevcut sorguları yeniden yazma konusunda oldukça deneyimlidir.

Ayrıca dünyadaki en iyi veritabanı tasarımına sahip olabilirsiniz ancak 10 yıllık bir donanımda çalışıyorsa hala yavaş çalışacaktır. E1, genel performansınızı iyileştirmek için önerilerde bulunabilir.

E1 özellikle Postgresql veritabanı üzerinde uzmanlaşmış, önerilerini Postgresql yönünde vermektedir.

 

Hizmetimiz ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için bizi arayabilir veya bilgi formumuzu kullanarak bize ulaşabilirsiniz.