Bilişim danışmanı.

Bilişim ile ilgili işler çok mu karmaşık? Vakit kaybetmeden bize ulaşın.

Hizmetler

Alanında uzman personellerimiz ile verdiğimiz kesintisiz ve kaliteli hizmetlerimize göz atın


Bilişim Danışmanlığı

Günümüz ekonomisinde küçük bir işletmeyi büyütmek zor olabilir. İhtiyacınız olan şeyler ile neleri karşılayabileceğiniz arasında her zaman bir boşluk vardır. Birçok girişimcinin ve küçük işletme sahibinin tam zamanlı bir BT (Bilgi Teknolojileri - IT) personelini işe almaya bütçesi yetmeyebilir ve işin yapılması farklı yollar bulmak zorunda kalabilir.

Uzaktan destek ve bulut bilişimin ortaya çıkmasıyla küçük işletmeler artık bilgisayar donanımına yatırım ile ilişkili maliyetleri ve bunları sürdürmek için gereken ilgili personeli ortadan kaldırarak tasarruf sağlayabilir.

 

Bakım gerektiren web siteleriniz veya sunucularınız mı var?

Arada bir projeleriniz oluyor, ancak tam zamanlı bir BT personeline bütçe ayıramıyor musunuz? Teknik kararlarınız için fikir alabileceğiniz bir kaynağa mı ihtiyacınız var? İhtiyacınız olmayan bir şeyi size satmaya çalışan bir satıcıya karşı size yol gösterecek alanında uzman biri mi gerekiyor? Sunucularınızın yönetimi, yedeklenmesi, bakımı, güvenlik ve performans sorunlarının çözülmesi çok mu karmaşık görünüyor?

Bu gibi durumlarda, E1 size Sanal BT Departmanınız olarak hizmet verebilir. E1, küçük şirketler için tam donanımlı bir IT Departmanı, orta ve büyük ölçekli şirketler için uzman bir danışmandır. Teleplerinizi karşılamak, projelerinizi zamanında hayata geçirmek ve daha sonra devam eden bakım ve destek hizmetleri için hazır bekliyoruz.

"E1 olarak uzman kadromuz ile size Sanal Bilgi Teknolojileri Departmanınız olarak hizmet vermeyi teklif ediyoruz."

Bilgi almak için bizi arayabilir veya bilgi formumuzu kullanarak bize ulaşabilirsiniz.